Porodní sestra z Osvětimi - Magda Knedler

Produkt nemá žádné parametry.

Kniha me zaujmula už názvem

• Krásný obal

Tak tuto knihu jsem přečetla skoro jedním dechem,moc se mi líbí,jsem velmi spokojená.

úžasná kniha

Produkt nemá žádné parametry.

Kniha me zaujmula už názvem

• Krásný obal

úžasná kniha

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Jaký mám mít názor,když jsem to ještě nečetla,ale doufám že budu spokojená

• , zakoupeno v Luxor.cz

Osobně se jedná o problematiku, o kterou se dlouhodobě zajímám, tedy z historického hlediska období 1933-1945. Není to jednoduchá četba a běžně bych ji svým známým nedoporučila, je dost výlučná.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• kniha se čte dobře až mě v zádech mrazilo

Kniha se čte jedním dechem

Smutné ,drastické ,velice dobře napsané

• Vše v pořádku
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Hezké čtení, člověk si uvědomí co má a na co si stěžuje.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Je potřeba nezapomínat ...