Potraviny pro zdravou výživu od A do Z - Jarmila Mandžuková

zajímám se o zdravou výživu
    podle knihy se mi dobře vaří
    knihu si půjčila 67letá maminka a v pořadí je kamarádka

• , zakoupeno v Kosmas.cz

prostě seznam potravin s jejich popisem, nic mimořádně objevného - používám místo naučného slovníku

Autor
ISBN
9788074291937
Vazba
brož.

Autorka oblíbených kuchařek připravila tuto příručku ve 2., rozšířeném vydání. Do knihy zařadila nové poznatky o zdravé výživě a také další novinky na trhu. Její snahou bylo vytvořit přehlednou kuchařku, která pomůže se orientovat se ve zdravé výživě jak začátečníkům, tak i zkušeným.

• , zakoupeno v Booktook.cz

podle knihy se mi dobře vaří
    knihu si půjčila 67letá maminka a v pořadí je kamarádka

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• , zakoupeno v Literis.cz

• Jednoduché a přehledné uspořádání jednotlivých receptů
    • Zajímám se o zdravý životní styl
    • Snažím se vařit, co nejzdravěji a hlavně od paní Mandžukové již mám Dětskou kuchařku a jsem s ní velice spokojena.

Chci žít zdravě a vařit jednoduše.
    V knize je používáno spoustu již zapomenutých, ale přitom velice cenných surovin pro náš chudý jídelníček.
    Kniha je velice přehledná a uspořádána podle jednotlivých druhů potravin, tak že nalistuji a vařím.
    Již v knize Vaříme dětem od paní Mandžukové jsem našla mnoho zajímavých a zdravých receptů, které jsem vařila a byly velice chutné.
    I v této knize je nepřeberné množství zdravých chutných a přitom velmi jednoduchých receptů.
    Autorka nejenže sestavuje chutná jídla, ale hlavně jsou to pokrmy v souladu s principem vyvážené stravy, právě z tohoto důvodu jsem se pro tuto knihu rozhodla a všem ji vřele doporučuji.
    Knihu bych doporučila všem, kteří chtějí zdravě žít a není jim lhostejno jejich zdraví.
    Cena naprosto odpovídá kvalitě.