Poustevník - Thomas Rydahl

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

kniha je naprosto super

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt

Severskou detektivku miluji a když jsem zjistil, že tato kniha získala prestižní ocenění Glass key Award, kterou získali Stieg Larsson, Jo Nesbo a Jussi Adler-Olsen., tak mě kniha zajímavala. Bohužel je to tragédie a těžká nuda. Uvedeným věhlasným autorům nesahá Thomas Rydahl ani po kotníky.
    Stále jsem přemýšlel, že knihu odložím, ale pak jsem si říkal, že třeba se začne dít něco zajímavého. Rozhodně nezačalo, knihu jsem četl 3 měsíce a mrzí mě, že jsem s ní ztrácel čas.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

kniha je naprosto super