Poznej svůj cíl - Zdeňka Jordánová

Počet stran
Rok vydání
2005

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Mnoho zajímavých myšlenek, autorka otvírá nové úhly na lidské myšlení. Kniha mi velmi pomohla.

Zajímavé, poučné

naučné
Počet stran
Rok vydání
2005

Kniha vypráví o životních souvislostech a upozorňuje na základní úkol každého člověka - projevit se! Každý z vás je jedinečná a nádherná bytost, se svým jedinečným cílem. "Poznej svůj cíl" je základní motivace každé bytosti, je projevením se a poznáním sebe sama. Zajímáte-li se opravdu o svůj život, zkoumáte-li další souvislosti a máte-li stále chuť "vědět více", jste svým životem nadšeni a naplněni. Ponořte se proto i vy do knihy plných "neuvěřitelných" příběhů, náhod a souvislostí, neboť touha poznat a naplnit svůj životní cíl je základní motivací k životu. Nelíbí-li se vám váš život, změňte ho, jen vy máte tu moc...

Zajímavé, poučné

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

• Velmi čtive a na zamyšlení
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborně napsaná kniha nejen o tom, jak naše negativní i pozitivní myšlenky ovlivňují náš život. O hledání souvislostí.

• , zakoupeno v Martinus

• výborná knížka, každému doporučuji.
    • Nic :o).

Opravdu skvělá knížka, hodně věcí jsem sice již věděla, ale i tak jsem v knize našla spoustu nových impulzů, rad a už jsem je začala i aplikovat.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Výborná knížka a velmi poučná. Určitě každému doporučuji aby si ji přečetl. Moc dobře se čte a každý se v ní najde.

Výborná kniha, která vám pomůže pochopit...

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Koho zajímá tématika osobního rozvoje bude spokojen.

Od paní Jordánové jsem četla zatím jen jednu knihu - Láska. Tato knížka je tedy druhá v pořadí. Mám ji rozečtenou, takže zatím nemohu hodnotit naplno, ale po polovině mohu říci, že se blíží té první, tj. knížka je srozumitelná, psaná čtivým jazykem s příklady z praxe, na zajímavé téma s jistě pozitivním vlivem na osobní rozvoj čtenáře ... a vlastně i na druhé v jeho blízkém okolí.

Pokud bych měla použít pohádkové přirovnání je to kniha pro dorbré víly a moudré kouzelníky, kteří vnímají (nebo věří) v síly mezi nebem a zemí.

Záleží pouze na čtenáři samém na jaké mentální úrovni se právě nachází, a zda je připraven na další "pohádkové" zkoušky života.

• , zakoupeno v ABZ.cz

• Všechny knížky Zdenky jsou skvělé.

Doporučuju všem přečíst.

• , zakoupeno v bux.cz

• úžasná kniha

jsem ráda,že knihu mám

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Výborné informace

kniha se čte sama a je určena zejména pro ty, co potřebují nakopnout a chtějí znát odpovědi na otázky, které mají.
    Zejména je určena pro ty, co mají v úmyslu změnit svůj pohled na svět a na život.