Příběh o Zoufálkovi - Kate DiCamillo

Vázaná

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• krásný příběh
    • není

S knihou jsem byla spokojená.
    Všem doporučuji.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Tuto knihu jsem vybrala pro svého pětiletého syna,na večerní předčítání.Od samého začátku se mu kniha velice zalíbila a malý myšáček,který nebyl tak dokonalý,jako ti ostatní u něho ihned získal velké sympatie...
    Knížka včetně její vazby,která je opravdu pohádková je krásně provedená,ilustrace jsou černobílé a velmi milé..probouzí v dětech představivost,fantazii a příběh samotný smysl pro spravedlnost.Knížka je krásná nejen pro děti.I já z ní byla nadčená a jsem ráda za svou volbu.

Autor
ISBN
978-80-00-01909-3, EAN: 9788000019093
Vazba
Vázaná

Příběh o myšákovi s náramně velkýma ušima, který miloval hudbu a princeznu, a také o krysákovi Rosvitovi, co žil v temnotě, ale horoucně toužil po světle, povídání o Drobince Sviňce, hloupoučké služebné s jednou utkvělou představou. Přečtěte si, jak se jejich osudy boudou proplétat v bludišti sklepení v podhradí i v nádheře hradních komnat.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• krásný příběh
    • není

S knihou jsem byla spokojená.
    Všem doporučuji.

• , zakoupeno v Kosmas.cz