Princess Saves Herself in This One Lovelace Amanda

87 %
Winner of the 2016 Goodreads Choice Award, the princess saves herself in this one is a collection of poetry about resilience. It is about writing your own ending. From Amanda...
258 Kč
Doprava 39 Kč,Do týdne
Doporučená nabídka ENbook.cz
Do obchodu
Seřadit:

Nejlevnější nabídky (10)

Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 277 991 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta63 Kč87 % • 6 060 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč84 % • 857 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta39 Kč90 % • 2 891 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Info v obchodu55 Kč94 % • 39 412 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do týdne • 1 varianta89 Kč75 % • 763 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč93 % • 239 023 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 33 549 recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta49 Kč96 % • 13 270 recenzíDalší informace

Popis produktu

Winner of the 2016 Goodreads Choice Award, the princess saves herself in this one is a collection of poetry about resilience. It is about writing your own ending. From Amanda...

Parametry produktu

Autor
Amanda Lovelace
Žánr
beletrie
Nakladatelství
Andrew McMeel
Počet stran
200
Rok vydání
2017
Jazyk
anglické
ISBN
978-1-4494-8641-9
Váha
280 gramů
Vazba
Brožovaná bez přebalu matná

Recenze

  • , zakoupeno v Booktook.cz

    Doporučuje produkt

    70 %

    spíše doporučuji

  • , zakoupeno v ENbook.cz

    Doporučuje produkt

    100 %
    • čtivá

Parametry produktu

Autor
Amanda Lovelace
Žánr
beletrie
Nakladatelství
Andrew McMeel
Počet stran
200
Rok vydání
2017
Jazyk
anglické
ISBN
978-1-4494-8641-9
Váha
280 gramů
Vazba
Brožovaná bez přebalu matná

Popis produktu

Winner of the 2016 Goodreads Choice Award, the princess saves herself in this one is a collection of poetry about resilience. It is about writing your own ending. From Amanda Lovelace, a poetry collection in four parts: the princess, the damsel, the queen, and you. The first three sections piece together the life of the author while the final section serves as a note to the reader. This moving book explores love, loss, grief, healing, empowerment, and inspiration.the princess saves herself in this one is the first book in the "women are some kind of magic" series. * Within two months of its release, the self-published version sold over 5,000 copies in the US. * 141 glowing reviews on Amazon, 90% of which give a five-star rating. * Will appeal to fans of Rupi Kaur, Lang Leav, and other poets. * Winner of the Goodreads Choice Award for Best Poetry in 2016. * Over 10K copies sold in the UK since March 2017 (03/08/2017).

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta39 Kč90 % • 2 891 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 33 549 recenzíDalší informace

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

2zákazníci doporučují produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
87 %
průměr z 7 hodnocení
5
5 ×
4
1 ×
3
0 ×
2
1 ×
1
0 ×
  • , zakoupeno v Booktook.cz

    Doporučuje produkt

    70 %

    spíše doporučuji

  • , zakoupeno v ENbook.cz

    Doporučuje produkt

    100 %
    • čtivá