Přírodní mýdla, Výroba mýdel na bylin.a rost.z

Autor
2003

• , zakoupeno v Dobré knihy

Knihu doporučuji začátečníkum, co se zajímají o výrobu přírodních mýdel

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Přehledná publikace, vše skvěle vysvětleno pro začátečníky i pokročilé. Pěkné příklady, jak co kombinovat, které vůně, oleje a další. Prostě konečně jednoduché návody, které jsem dlouho hledala, abych se zlepšila ve své zálibě. :)

• Jen orientační přehled
    • 1) Velmi špatný překlad z anglického originálu.
    • 2) Nebezpečné nesmysly. 10 liber je 4,54 kg, a ne 5,45 kg, jak se píše v knize. Při míchání chemikálií, kde pár gramů hraje velkou roli, je toto až na hranici zákona.

Katastrofa !!!

Pragma
Počet stran
Rok vydání
2003

Odbornice na přírodní produkty Susan Miller Cavitch vnáší světlo do tajemství výroby mýdla a podělí se o rady a návody na vyrábění vysoce kvalitních přípravků, které jsou výborné pro vaši pleť a neobsahují žádné syntetické přísady....

3zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Dobré knihy

Knihu doporučuji začátečníkum, co se zajímají o výrobu přírodních mýdel

• Jen orientační přehled
    • 1) Velmi špatný překlad z anglického originálu.

Katastrofa !!!

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

• Výborná kniha pro lidičky, kteří se rozhodnou pro domácí výrobu, postupy, možné potíže a jejich řešení

Knihu doporučuji pro každou začínající mýdlařku:-)

• komplexní
    • cílené na územní oblast
    • zbytečně mnoho teorie pro "amatérské výrobce"
    • málo vysvětlení ohledně podrobné výroby - rozdíl přidání olejů v olejové fázi (teplota?) a fázi zmýdelnění (případně chladící..)

K dokreslení procesu domácí výroby mýdel doporučuji

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborná kniha plná rad a zkušeností od letité mydlářky. Nalezla jsem odpovědi i spoustu rad na výrobu přírodních mýdel.

O.K.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Kniha mi velice mohla v mém novém oboru, díky ní jsem si udělala mýdlařský kurz a chci se mýdlům věnovat profesionálně
    • Škoda, že je to jediná kniha této kvality na českém trhu , tak dobře anglicky ještě neumím, abych si přečetla vše co mě zajímá.

Dobrá volba, doporučuji

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Relativně široký záběr
    • Mizerný překlad

Ideální kniha pro ty, co doposud neměli zkušenosti s výrobou mýdla a nemají internet.