Pro peníze Javořická, Vlasta

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kdysi jsem tuto knihu dostala od babičky, která je již dvacet let po smrti a někomu jsem ji půjčila. Jak to tak bývá, ten někdo mi ji nevrátil a úplnou náhodou se tato kniha objevila v reklamě na internetu a tak jsem prostě neodolala.

• , zakoupeno v Arara.cz

• Knihavhodná pro ženy dříve narozené. Nezklame.
    • Nic.

Autorku znám a vím, co mohu očekávat.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• , zakoupeno v Arara.cz

• Knihavhodná pro ženy dříve narozené. Nezklame.
    • Nic.

Autorku znám a vím, co mohu očekávat.