Proměny zvířat - Kerby Rosanes

Doprava 49 Kč,Do měsíce
Doporučená nabídka Grada.cz

Info v obchodu45 Kč97 % • 39 885 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Autor
Počet stran
Rok vydání
2015

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Autor je jedinečný, miluji jeho pohled na svět, je zajímavý, plno detailů a vtipných skrytých smyslů... Knížka je podle mě super nejen jako "omalovánka", ale hlavně obrovsky i po výtvarné stránce. Za sebe nebudu do těch obrázků cokoli kreslit, mám ji pro kochání :)

velice pěkně provedeno, máte se na co těšit

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

je to dárek pro dceru . Ráda vymalovává antistresové omalovánky a u těchto se i zasměje . Může i kreslit třeba netopýry podle předlohy , tak na ty v jejím podání jsem zvědavá . Malíř si s kresbami vyhrál , jsou tak detailní , inspirativní a i veselé v černobílé verzi . Škoda že je v e-shopu jen zobrazena horní strana omalovánek . Nevěděla jsem jestli mě ostatní kresby nezklamou a jako dárek bych nemohla pak dát .

Autor
Grada
Počet stran
Rok vydání
2015

Vítejte ve zvláštním, nádherném světě kreslíře Kerbyho Rosanese, kde se v úchvatných ilustracích různá podivná stvoření proměňují v dechberoucí portréty zvířat. Najdete zde spoustu detailních spletitých kreseb, které můžete vybarvit a dotvořit podle vlastních představ. Kniha „Proměny zvířat“ vám poskytne osobitý prostor pro vaši kreativitu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • 1 variantaDárek49 Kč99 % • 7 416 recenzíDalší informace

velice pěkně provedeno, máte se na co těšit

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do měsíce • 1 variantaDárek49 Kč99 % • 7 416 recenzíDalší informace

Pro náročnější tvůrce.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Těm, co vybarvují omalovánky, netřeba Kerbyho představovat. Obrázky jsou plné zvířat a fantazie. Silnější papír, krásné kresby...co více dodat. Zábava na mnoho hodin. Mohu jen doporučit

Mohu jen doporučit.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Pastelky i omalovánky jsou skvělými společníky pro volný čas. Dokonale rozvíjí kreativitu jedince.

Radost

• , zakoupeno v Grada.cz

• kvalitní kresby
    • motivy se neopakují
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• pokud chcete kvalitní omalovánky, tak je doporučuji.
  • , zakoupeno v Grada.cz

Krásný dárek pro syna.