Prostřeno bez servítků - 2. aktualizované vydání - Zdeněk Pohlreich

Sevruga
Počet stran
Rok vydání
2016

Jedna z prvních a zároveň nejúspěšnější kuchařka známého šéfkuchaře si zasloužila po šesti letech oživit. Vrací se v nové upravené podobě, moderní grafické úpravě, s pečlivě popsanými recepty a aktualizovanou biografií. „Za tuto dobu se restaurační byznys ohromně proměnil a změnil se i pohled na to, co je a není dobré. Gastronomie se u nás zlepšuje raketovým tempem, jídla v této knize jsou však stále aktuální a moderní. Tvoří základy pro naše Café Imperial a naší restauraci Divinis přinesla již popáté ocenění Bib Gourmand v prestižním průvodci Michelin,“ popisuje Zdeněk Pohlreich vznik nového vydání kuchařky Prostřeno bez servítků. Obsahuje téměř 100 prověřených receptů moderní české a francouzské kuchyně, z nichž mnohé se staly ikonami gastronomie, a velmi osobní vyprávění o životě. „Od prvního vydání této knihy se mi změnil celý život. Zestárl jsem, zklidnil jsem se a jsem neskonale šťastný. Jediné, co si přeju, je, aby to trvalo věčně.“

• nezapře profesionalitu, krásné zpracování
  • , zakoupeno v Luxor.cz

• Super kuchařka
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Zajímavé recepty, z nichž si každý vybere nějaké, které stojí za to vyzkoušet

• Velký rozsah
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• 2.vydani Pohlreichovi klasiky
    • Pro ty, co mají jídlo a autorův přístup ke gastronomii radi
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nádherná kniha provedením.
    • Krásné doprovodné slovo p.Pohlreicha.
    • Recepty úžasné
    • Mám Zd.Pohlreicha moc ráda, na nic si nehraje - velikánský kumštýř a skvělý člověk.

Viz první sloupek

• , zakoupeno v Dobré knihy