První otázky a odpovědi - Co jsou to bacily? - neuveden

Garantovaný nákup z Dobré knihy

Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
29 dní • 1 varianta55 Kč98 % • 58 953 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 396 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta67 Kč98 % • 15 926 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč80 % • 5 289 recenzíDalší informace
28 dní • 1 varianta69 Kč96 % • 2 643 recenzíDalší informace
28 dní • 1 varianta69 Kč3 182 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta54 Kč84 % • 869 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč98 % • 3 384 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 26 512 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč12 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta24 Kč96 % • 64 628 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
29 dní • 1 varianta55 Kč96 % • 39 679 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 087 recenzíDalší informace

274 gramů
Vazba
leporelo

• , zakoupeno v Svojtka & Co., s.r.o.

• Zajímavé a poučné. Synovi se knížka moc líbila, celou dobu pečlivě poslouchal a moc ho bavilo odkrývání okének. Poučné i pro dospělé, některé věci jsem nevěděla ani já :-)

• super pro nastínění pochopení oč jde
    • malého (3 roky) baví
    • je to hravé, je to barevné
    • pevná vazba

někdy je potřeba říct některé věci vlastními slovy pro daný věk dítěte, ale to se asi dá pochopit.

• , zakoupeno v Svojtka & Co., s.r.o.

• Kupodivu bacily u nás frčí nejvíce.
    • Pomohlo i s čištěním zoubků. “Vyháníme” z pusiny kartáčkem bacily.

Autor
Váha
274 gramů
Vazba
leporelo

Jsou tak malinké, že je ani neuvidíš. Bakterie a bacily jsou všude kolem nás. Některé nám pomáhají, jiné ale způsobují nemoci. V bohatě ilustrované knížce s odklápěcími okénky zjistíš, kde všude bacily žijí, jak se šíří a jak se naše tělo může proti bacilům bránit.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• super pro nastínění pochopení oč jde
    • malého (3 roky) baví
    • je to hravé, je to barevné
    • pevná vazba

• , zakoupeno v Svojtka & Co., s.r.o.

• Kupodivu bacily u nás frčí nejvíce.
    • Pomohlo i s čištěním zoubků. “Vyháníme” z pusiny kartáčkem bacily.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Celá řada knih je super
    • Poučné a zábavné
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krásná kniha ilustrace, vysvětlení. S knihou si vyhraje i straší dítě, protože knihy tohoto typu id tohoto dodavatele skrývají ji odpovědi na jiné oblasti z historie

poučná knížka

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

Mám knížku objednanou, podle ukázky se mi moc líbí a těším se na ni.

• pěkné provedení
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velmi pěkná knížka, vnučce se bude určitě moc líbit.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Krásná knížka se spoustou vyklápěcích okének, vysvětluje, proč se musí dodržovat hygiena, jak člověk onemocní a proč a jak pomáhá doktor.