Psí pravidla -- 14 tajenství, jak si vychovat psa podle svých představ - Kyra Sundanceová

Elitní cvičitelka psů Kyra Sundancová odhaluje v tomto průkopnickém díle, jak v psovi získat spolehlivého partnera a skutečného člena rodiny. Potýkáte-li se stále se stejnými...
Garantovaný nákup z Dobré knihy

Věděla jsem, co chci a proč
    Pro kynology super
    Čtivá

• , zakoupeno v Booktook.cz

Vybrala jsem si knížku kvůli autorce, která je známou cvičitelkou a autorkou knihy, jak naučit psa nejrůznějším trikům. Přečetla jsem teprve 1. kapitolu a moc se mi líbila. Zvýšila se mi sebedůvěra, že si přece jen jsem schopná porozumět se svým psem.

• , zakoupeno v Martinus

• Dobrý autorka
    • Dobrý autor a automaticky nerovná vždy dobrá kniha.

Oproti jiným knihám autorky ne moc povedená.
    Neustále se v odstavcích opakují ty stejné rady a v tomto případě to není "matka moudrosti"
    Ano pokud jste nečeli žádnou jinou literaturu.

Autor
Práh
Počet stran
Rok vydání
2010

Potýkáte-li se stále se stejnými problémy, potom výcviková metoda, kterou používáte, nefunguje. Místo dalšího výcviku potřebujete lepší výcvik. Kyřin přístup k psovi jako celku sahá dál než jen ke sterilním metodám výcviku skrze odměnu a trest. Její zásady - jako "jeden povel, jeden následek", "soustřeďte se na řešení, ne na problém" a "chvalte, hlaďte, odměňujte - v tomto pořadí" - poskytují čtenáři jasnou strategii a nástroje ke skutečné změně."Každý pes si zaslouží být šťastný. Kyra Sundanceová ukazuje, jak si se psem vybudovat vztah a vyhovět jeho loveckému pudu, což je klíč k jeho štěstí. Váš pes si tuto knihu zaslouží."

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Luxor.cz

• Přehledná
    • Shrnuje vždy pravidla a zdůvodňuje proč
    • Některé věci z USA nelze automaticky přejímat

Věděla jsem, co chci a proč
    Pro kynology super
    Čtivá

• přehledná
    • spousta zajímavých rad a tipů

Asi jedna z nejlepších knih o výchově psa, kterou jsem zatím četla.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Martinus

• Dobrý autorka
    • Dobrý autor a automaticky nerovná vždy dobrá kniha.

Oproti jiným knihám autorky ne moc povedená.
    Ano pokud jste nečeli žádnou jinou literaturu.

• , zakoupeno v ABZ.cz

Kniha je opravdu zajímavá, čtivá, popisuje myšlení a chování psů a tudíž pejskaře vyvaruje mnohých chybám. Knihu jsem měla rychle přečtenou, musím uznat, že s mnohými metodami výcviku souhlasím a běžně je užívám, jiné jsem se dozvěděla nově. Myslím, že po přečtení knihy je člověk zase chytřejší a bude-li se čtenář opravdu radami držet, bude mít mnohem lepší vztah se svým psem, mnohem větší důvěru a tudíž se zlepší i chování a případně poslušnost psa. Mám to vyzkoušené na tom svém a funguje to. Knihu doporučuji naprosto všem, ať už začátečníkům, kteří o psech nic neví, tak i pokročilým kynologům. Hodí se pro každodenní použití v praxi. Z knihy jsem byla naprosto nadšená. Cena neodpovídá kvalitě, neboť cena je mnohem menší, než by si kniha zasloužila.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Skvělá knížka.... měla jsem ji dvakrát půjčenou z knihovny a pak jsem se rozhodla si jí koupit. Má mnoho skvělých rad a tipů. Podle ní vychováváme naše štěně dogy.

Kniha pro dobrou výchovu psa úplně jiným způsobem než je dril a zakazování. Také pár tipů na triky pro psy. Stojí za to si ji přečít a vzít si rady k srdci.