Psychopatův průvodce na cestě k úspěchu - Kevin Dutton, Andy McNab

české
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v Booktook.cz

Kniha mi zatím nedorazila, ale četl jsem ji už dříve a naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v Luxor.cz

• skvělá kniha

dostala jsem doporučení na jednom psychologickém kurzu a je to skvělý průvodce pro mé amatérské studium psychologie.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Bylo mi doporučeno. Obsah knihy budu používat k tomu,jak
    pracovat s vlastní psychikou ve sportu ( triatlon - Ironman ).

Autor
české
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Kevin Dutton ; Andy McNab Emitos 2015 Kniha, čeština, 428 stran

• Skvělé čtení, dostane se pod kůži
    • možná až moc praktická, ale pokud jste četli Moudrost psychopatů nedá se to brát jako negativum
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Kniha mi zatím nedorazila, ale četl jsem ji už dříve a naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v Luxor.cz

• skvělá kniha

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Bylo mi doporučeno. Obsah knihy budu používat k tomu,jak
    pracovat s vlastní psychikou ve sportu ( triatlon - Ironman ).