Rebel Osobní zpověď Tomáše Řepky - Tomáš Řepka, Karel Felt

• , zakoupeno v Kniha.cz

naprosto skvělé

Dobré čtení.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha koupena jako dárek,takže jsem nečetla já,ale udělala velkou radost ;-)

Autor
ISBN
978-80-7451-092-2
Vazba
vázaná

Osobní zpověď jednoho z nejlepších českých fotbalistů posledních dvaceti let. Blikance a plivance v životě i na hřišti a všechno o mimořádné kontroverzní osobnosti Tomáše Řepky. "Všem, kteří dočetli až do konce, mým fanouškům i nepřátelům věnuje Tomáš Řepka."

• Pravdivě napsaná.
  • , zakoupeno v Kniha.cz

naprosto skvělé

• Úžasná kniha. Jsem člověk který nikdy nepřečetl ani pět stránek v knize ale u této knihy jsem přečetl 60 stran jen za první den.
    • Knihu psal sám ze svého pohledu
    • Cena (pořídil jsem za 60 Kč)
    • Kvalita
    • Vzhled
    • Fotografie které sám Tomáš Řepka popisuje

Tento produkt jsem si vybral na základě dobrého hodnocení a také jsem se chtěl o Tomáši Řepkovi dozvědět něco víc než jen výmysly z bulváru. S knihou jsem naprosto spokojen. Kniha je hodně čtivá takže je vhodná i pro lidi (jako jsem já) kteří normálně nečtou. Tuto knihu doporučuji úplně všem kterým fotbal říká alespoň něco málo. Kniha překvapí zajímavými a kvalitními fotografiemi . V knize jsou zápasy a události popsány tak podrobně že se do nich dokonale vžijete. Celkově kariéra Tomáše Řepky je velmi zajímavá a má spoustu skvělých, zajímavých a skandálních příběhů. Vzhled a zpracování knihy je velmi dobré a kvalitní. Koupě této knihy opravdu nelituji.

Dobré čtení.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha koupena jako dárek,takže jsem nečetla já,ale udělala velkou radost ;-)

• , zakoupeno v ABZ.cz

• , zakoupeno v Dobré knihy

• čtivé
    • zajímavé
    • hodně fotek..
    • Tomáš Řepka si "trochu" hraje na chudinku, že za nic nemůže, ale budiž...

Prvotně - mám ráda fotbal, zajímám se o něj a rozumím mu..

Pro lidi, co je fotbal zajímá a Řepka jim nevadí, je to určitě čtivá kniha.. některé pasáže jsou hodně otevřené

Mě osobně se líbíla a určitě si koupím i druhou jejich knihu.

( Nejsem obdivovatelka Tomáše Řepky, zastávám k němu neutrální postoj )

• Manželovi se líbí
    • Není