Řekni mi, co to je?

Rok vydání
2015

Názorné, přehledné, kvalitní....

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mám to jako dárek pro vnučku k narozeninám.

• Odpovědi na nejčastější dětské otázky

Knižní klub
Počet stran
Rok vydání
2015

Další z úspěšných encyklopedií pro nejmenší (Řekni mi proč, Řekni mi jak) obsahuje odpovědi na více než 200 běžných dětských otázek. Jsou uspořádané podle témat do čtyř velkých oblastí: lidské tělo, zvířata, rostliny, Země. S pomocí této knihy mohou děti zábavným způsobem objevovat svět kolem sebe. Dozvědí se základní informace o fungování svého těla, o rozmanitosti svět zvířat, o životě rostlin a o planetě, na níž žijeme. Každou tematickou kapitolu doplňují samolepky a veselé obrázky.

Názorné, přehledné, kvalitní....

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mám to jako dárek pro vnučku k narozeninám.

• Odpovědi na nejčastější dětské otázky

• super kniha, doporučuji
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Pro děti velmi zajímavé poznatky, pro zvídavé děti ideální, hlavně, když někdy rodiče sami dlouho hledají odpověď.

• , zakoupeno v Martinus

Co je to astma? Co jsou živorodí živočichové? Kdo je anesteziolog? Pro děti složité věci vysvětleny jednoduchým dětským jazykem doplněné vtipnými ilustracemi :)

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

• pěkně udělaná knížka pro zvídavé malé čtenáře

doplňuje knížky "Řekni mi jak" a "Řekni mi proč", následně "Řekni mi kde to je", které jsem již dříve zakoupila pro svého malého synovce. Spousta informací přiblížená dětem určitého věku jednoduchou krátkou formou u které se i zabaví nalepováním samolepek.