Říše bouří - Sarah J. Maasová

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

Knihy jsem zakoupila jako dárek pro 13letou slečnu, která ije v USA, nemohu proto o knihách nic napsat. Vzhledem k tomu, že předchozí díly již přečetla a líbily se jí, předpokládám, že tomu tak bude i u těchto dílů.

• Opět mi přišla kniha s poškozenou vazbou
  • , zakoupeno v bux.cz

je to dárek

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

• Opět mi přišla kniha s poškozenou vazbou
  • , zakoupeno v bux.cz

je to dárek

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Je třeba přečíst všechny díly, četla jsem jedním dechem, nedokázala jsem se od knih odtrhnout, doporučuji - napínavé, senzační.

• Kniha se mi moc líbila. Děj krásně plynul a nebyl předvídatelný. Pokud vás zajímá můj hlubší názor, budu ráda, když se p...

Zobrazit celou recenzi na sueisreading.blogspot.cz

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Přečteno jedním dechem
  • , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Čte se skoro sama

Naprosto super. Čte se skoro sama a člověk se od ní nedokáže odtrhnou ani na minutku. Pro ty co třeba tuto sérii nečetli tak rozhodně doporučuju. Uchvátí vás a zcela pohltí do děje.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• je to super
    • zadnou nemam
  • , zakoupeno v Martinus

Tuto knižní sérii zbožňuji. Vřele doporučuji všem, kteří nad tím jen přemýšlí.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha je úžasná. Výborně se čte a zápletka je kvalitní. Myslím, že jde o skvělé pokračování ságy. Už se nemohu dočkat dalšího dílu.