Robert Němec - PRAGMA nakladatelství Vzpomínky na nebe - Co si děti pamatují z doby před narozením

Autor
Počet stran
Rok vydání
2016

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Na název knihy jsem narazila náhodou.Po přečtení krátkého obsahu,který byl zajímavý,jsem si knihu objednala.Knihu velmi doporučuji :-)

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha Vás pohltí krásnými příběhy a chytí za srdce.
    Krásně se čte a nebudete se chtít od ní odtrhnout.
    Určitě si koupím další knihy od tohoto zajimavého autora.
    Na tuto knihu mně navedla , zmínka o tomto autorovi v knize "Musela jsem zemřít" , kde Anita Mooorjani vyjadřovala poděkování za podporu a pomoc , při vydání své knihy , vzbudilo to moji zvědavost a tato kniha mi jen potvrdila jak funguje skvěle "Zákon přitažlivosti" :-)

• krásná kniha, milý dárek pro duchovního člověka

Pragma
Počet stran
Rok vydání
2016

Autoři Wayne Dyer a Dee Garnes často mluví o skutečnosti, že ti, kteří ví o Bohu nejvíce, jsou právě těmi, kteří ještě nedávno byli v jeho náručí: naše miminka a batolata. Děti z celého světa v této knize vypráví o svých rozhovorech s Bohem, o zesnulých členech rodiny, které poznaly v duchovní říši, podávají svědectví, že si sami spolu vybíraly své rodiče i okamžik, kdy přijdou na zem. Výmluvně a trefně popisují druh Boží lásky, která existuje za tímto fyzickým světem. Tato fascinující kniha nás všechny vyzývá, nikoli pouze rodiče, abychom začali aktivněji komunikovat s novými návštěvníky naší planety a poznali, že naše pozemská zkušenost má mnohem větší možnosti než jsou ty, které vnímáme skrze našich pět smyslů....

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha Vás pohltí krásnými příběhy a chytí za srdce.
    Krásně se čte a nebudete se chtít od ní odtrhnout.
    Určitě si koupím další knihy od tohoto zajimavého autora.

• krásná kniha, milý dárek pro duchovního člověka
  • , zakoupeno v Luxor.cz

Je to skvělá knížka pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco více o podstatě života, tj. že naše žití má přesah přes náš pozemský život.

• , zakoupeno v bux.cz

• zajímavý titul