Robinson Crusoe - pro děti - Antonín Šplíchal

Rok vydání
2010

Pěkné ilustrace

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Moc krásné ilustrace a pěkně napsané pro děti .

• - dostatečně velká písmena i pro začínající čtenáře
    • - poutavé ilustrace
    • - zatím jsem nic negativního od svého vnuka neslyšela

V tomto případě dobrý kup pro 7 letého chlapce.

Autor
Fragment
Počet stran
Rok vydání
2010

Jsem Robinson Crusoe, námořník, ktrerý ztroskotal na pustém ostrově.

Stal se ze mně osamělý trosečník, čekající na záchranu.

Než připluje loď, která mě vysvobodí, povím ti o svých dobrodružstvích a zážitcích.

Příběh o nejslavnějším trosečníkovi je převyprávěný tak, aby mu s pomocí krásných ilustrací porozuměly i malé děti.

Pěkné ilustrace

• skvělá kniha pro kluky
    • četli jsme už několikrát během roku a pořád v ní kluci listují
    • krásné obrázky

Všem doporučuji, koupíme si i ostatní knihy os tohoto autora.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Moc krásné ilustrace a pěkně napsané pro děti .

• - dostatečně velká písmena i pro začínající čtenáře
    • - poutavé ilustrace
    • - zatím jsem nic negativního od svého vnuka neslyšela

V tomto případě dobrý kup pro 7 letého chlapce.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Dobře se čte. Využíváme ji k četbě ve škole

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Čtivý jazyk pro děti, nádherné ilustrace

Krásný dárek pro vnučku

• , zakoupeno v levne-knizky.cz

Kniha splnila má očekávání, synovi se líbila, v první třídě jsem ji četla já, na začátku třetí si ji přečetl již sám. V první kapitole měl problémy s anglickými názvy, ale pak s každou kapitolou to šlo již lépe.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Hezké čtení pro menší čtenáře.

Pěkně zpracovaná kniha pro děti nižšího věku. Elektronický formát umožňuje optimalizovat velikost písmen pro malého čtenáře. Kniha má hezké ilustrace.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• mám syna (6 let), tu knihu čteme často, velmi se mu líbí, proto jsem ji koupila i pro synovce

vřele doporučuji pro kluky /5-7 let/