Rozhlasto

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Recenze

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Nádherná reprezentativní publikace, mám ji již přečtenu

• , zakoupeno v Kanzelsberger

Očekával jsem více fotografií z let 1969-1989, téměř úplně je pominuto zpravodajství a zahraniční vysílání, jako by rozhlas vysílal jen rozhlasové hry a hudbu. Očekával bych, že v knize najdu fotografie Josefa Koláře a Josefa Kleibla, kteří připravovali pořad Meteor, který se vysílá dodnes, a posluchači v něm mohli uslyšet nejen vynikající vědce, např. astronoma Antonína Mrázka, ale třeba i skvělé detektivky se Sherlockem Holmesem, v nichž vyřešení případů využíval přírodních věd (skvělý Svatopluk Beneš jako slavný detektiv). Takže velké zklamání.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Hodnocení produktu