Rychlé šípy ve Stínadlech

Počet stran
Rok vydání
2015

• , zakoupeno v Luxor.cz

Krásné vydání, krásné ilustrace.
    Knihu už mám - vydání z roku 1990. ale toto je vydání mnohem hezčí, a tak jsem neodolal. Cena je ovšem vysoká, ale kniha je opravdu "ilustrovaná" (prý asi 600 ilustrací, nepřepočítával jsem), ne jako mnohé knihy dnes, kdy za "ilustrovanou" knihu se vydává a prodává kniha s jediným obrázkem na frontspisu.
    V Milanu Teslevičovi se objevil výborný ilustrátor, jeho Rychlé šípy jsou opravdu kluci, ne zmenšeniny dospělých.
    A Foglar je ovšem Foglar.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Vypadá hezky, ale názor obdarovaného dítěte ještě neznám.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Dárek pro vnučku k vánocům - čte ráda komiksy a já mám ráda Foglarovky. Děti se mohou přiučit dobrým způsobům.
    Kvalita zpracování dobrá.

Olympia
Počet stran
Rok vydání
2015

Legendární klub - pětici kluků v čele s Mirkem Dušínem - znají dnešní mladí čtenáři už z kresleného seriálu. Kdysi byl tento komiks na stránkách Mladého hlasatele tak úspěšný, že se ho Jaroslav Foglar rozhodl přepsat do románové formy. V duchu svého nedostižného vypravěčství zvolil jako scénu fiktivní starobylou městskou čtvrť s tajuplnými uličkami, temnými dvory, odlehlými zákoutími a podzemními chodbami, v níž cizinci nejsou vítáni. Neuvěřitelné příhody Rychlých šípů jsou plné dramatických zážitků spojených s pátráním po záhadném talismanu – ježkovi v kleci – ukrývajícím vynález dávno mrtvého učně Jana Tleskače. Vedle Rychlých šípů postavil Foglar na scénu stínadelské bratrstvo tajemných Vontů. A právě odvážné výpravy Mirka Dušína, Jarky Metelky, Jindry Hojera, Červenáčka a Rychlonožky do Stínadel a jejich střety s Vonty jsou nosným pilířem napínavé a zároveň romantické trilogie. Foglarovo mistrné vypravěčství skvěle doplňují stovky nových barevných ilustrací Milana Tesleviče.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Krásné vydání, krásné ilustrace.
    A Foglar je ovšem Foglar.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Vypadá hezky, ale názor obdarovaného dítěte ještě neznám.

Kvalita zpracování dobrá.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Příběhy od p. Foglara mám rád od mala.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Velice nádherná kniha. Úplný klenot. Kdo má rád Rychlé šípy, tak určitě doporučuji.

• Žádná výhoda

Absolutně nepraktický a pro téma zcela nevhodný formát. Velká, tlustá kniha se silným nekvalitním papírem. Kde se má číst?! Na tábor se přibalit nedá, v ruce jí člověk neudrží, mít jí na stole před sebou ve stojánku jako výpravnou Bibli? Ale hlavní vadou tohoto díla jsou ilustrace. S ilustracemi Foglarovek to jde počínaje Marko Čermákem dlouhodobě s kopce. Ale Teslevičův styl (při vší úctě k němu, jako k člověku a do jisté míry i malíři indiánských témat) vše překonává. Na nevkusné úpravě se jistě podílí i grafik redakce, porušující všemožné zásady grafické úpravy. Toto vydání stínadelské trilogie je od Olympie hodně velkým šlápnutím vedle!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nemusím běhat v současné době po obchodech

• Klasika

• rychlost a pečlivost
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Vše v jednom a na věčné časy)))
    • Absolutně nezničitelné příběhy,tak i tak....
    • Některé příběhy jsem neznal...
    • Čermák byl jedinečnej a já můžu začít kreslit svoje příběhy...
    • Vylité kafe a rxbyčky v rosolu,taktéž pájka s kalafunou,nemají vliv na kvalitu tisku

Dobrý den.Výhody objednaných svazků: Mám to pohromadě,Nevýhody: Jsem 76 r. a jednoduše svazek neudržím v ruce.Takže knihař, a on podělí trilogii do tří svazků.Nehledě k tomu,že čtu rád a to od mala i na venkovském reterátu ..A to ted nemůžu,umdlévají mě ruce a mám příšerně otlačená kolena,a já si od toho tolik sliboval,...Já chápu tlačí vás ekonomika nákladů,proto ten balicí papír na kterém je vše tištěno..Třeba to někdo bude prodávat v normal tiráži. Ale OK .A to jsem chtěl všechny Foglarovky...Mojí předešlou vzácnou knihovnu i s podpisy vzala VELKÁ VODA ve vesnici u Olomouce a dílem šílená wife která mě spálila zbytek...No nic Díky za počin Frank.W.Dee