S úsměvem

Do týdne • 1 varianta94 Kč88 % • 279 233 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč80 % • 5 289 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč98 % • 33 582 recenzíDalší informace
Info v obchodu55 Kč96 % • 39 679 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 170 recenzíDalší informace

Pevná s přebalem lesklá

• , zakoupeno v pipkin cz

• vtipné básničky, výborné ilustrace
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Velmi malá kniha, ale obsahem velká.
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Váha
85 gramů
Vazba
Pevná s přebalem lesklá

Po pravdě řečeno malíř Born není můj, ani váš, ale svůj. I když se jeho výtvarný jazyk a styl v průběhu let měnily, umělecky byl vždycky svůj. Tím přivlastňovacím slůvkem můj jsem myslel naši spolupráci. Měl jsem štěstí, že ilustroval moji první knížku pro děti, Aprílovou školu, a to byl už dávno slavný po celém světě. V roce 1977 získal titul Karikaturista roku a jediný světadíl, kde nevystavoval, je Antarktida. Těch knížek, které mi ilustroval, je celkem sedmnáct: satiry a epigramy, básničky pro děti, divadelní hru a v posledních letech několik tlustých svazků pohádek. Vybral jsem z nich hromádku ukázek a složil z nich tuhle knížečku – jako poděkování excelentnímu malíři a svému dlouholetému učiteli humoru, který nás nedávno opustil, a přece s námi zůstává – svými obrazy, filmy, ilustracemi, svým originálním pohledem na svět lidí. Když o tom přemýšlím, Adolf Born je přece jen i svůj, i můj, i váš.

JIŘÍ ŽÁČEK

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v pipkin cz

• vtipné básničky, výborné ilustrace
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Velmi malá kniha, ale obsahem velká.
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

skvělý autor a zejména ilustrátor

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Vtipné
  • , zakoupeno v Dobré knihy

Mám ráda u knížky kombinaci J. Žáček a A. Born. Moc se mi jejich knížky líbí.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kombinace Jiřího Žáčka s Adolfem Bornem, to asi nepotřebuje další doporučení.

• nemá chybu
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Vtipné básničky, pěkné ilustrace, většinou postupně dokupuji a obdarovávám své blízké.