Sama sebou - Jojo Moyes

Produkt nemá žádné parametry.

Byl té výběr zaměstnankyně z FKSP

• vše v pořádku

• Kniha je super
    • Konec knihy

Knihu Sama sebou jsem zakoupila, protože jsem přečetla předchozí dva díly a byla jsem hrozně zvědavá, jak to dopadne s Lou. Začala jsem číst v den doručení (ve čtvrtek) a druhý den odpoledne jsem měla přečteno. Nedokázala jsem knihu odložit na moc dlouho, tak byla přečtena raz dva. Je hodně zajímavě napsaná, jen je škoda toho konce, samozřejmě to skončí skvěle, ale škoda, že to není trošku delší, alespoň o 3 věty. Konec mi přijde moc useknutý. Koupě nelituji a některé pasáže knihy si čtu každý den, protože je skvěle napsaná.

Produkt nemá žádné parametry.

Byl té výběr zaměstnankyně z FKSP

• vše v pořádku

• Kniha je super
    • Konec knihy

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

ještě jsem nečetla, ale těším se na ni

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Je to velmi čtivá kniha.JZaujala mě už první kniha Než jsem tě poznala a lituji,že nelze objednat druhé pokračování Život po tobě.Doufám,že bude dotisk.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Super kniha

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Byl to dárek a velká spokojenost.

• Skvělé napsaná kniha
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• objednání v klidu z domova
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kdo byl v NYC, je příběh ještě krásnější