Scoubidou. Základy pletení z bužírky - Patricia Loy-Rappeneau

978-80-7359-267-7
Vazba
brožovaná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Bezvadné srozumitelné návody pro jinou práci s bužírkou.

• pěkně zpracovaná ,děti jsou spokojené
  • , zakoupeno v bux.cz

• návody jsem si jen prohlédla, ale připadají mi názorné. Zatím jsem více neszthla.
    • nevím

ISBN
978-80-7359-267-7
Vazba
brožovaná

Pojďme si hrát a vytvářet z tak obyčejného materiálu, jako je bužírka, neobyčejné věci. 55 originálních vzorů.

V téhle knížce na vás čeká přes padesát původních návrhů scoubidou – najdete tu veselá zvířátka, figurky i šperky a ozdoby. A samozřejmě nesmějí chybět přesné návody na jejich výrobu. Naučíte se nejrůznějším technikám, takže vám žádné splétání nebude dělat potíže, ať bude čtvercové, oblé, obdélníkové nebo jiné, zhotovené ze dvou, ale třeba i z deseti bužírek.

Každý model je provázen přehlednými a názornými nákresy, podle kterých budete krok za krokem postupovat.

Jakmile si osvojíte jednoduché základy, můžete se rovnou pustit do tvorby podle své vlastní fantazie.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Bezvadné srozumitelné návody pro jinou práci s bužírkou.

• pěkně zpracovaná ,děti jsou spokojené

• nevím

spokojená

• , zakoupeno v POPRON.cz

• přehledné, menší formát
    • jsou tu jen základní postupy

do začátku tato příručka stačí

• , zakoupeno v bux.cz

Koupila jsem dceři,ale hned se pustila i já do pletení z bužírek. Pěkně a srozumitelně vysvětlené postupy. Kdo chce sám začít, vřele doporučuji, já se naučila během chvilky.