Šéf - biografie Zdeňka Pohlreicha - Pohlreich Zdeněk, Kobylák Jan

Garantovaný nákup z knihy.cz

Skladem • 1 varianta89 Kč100 % • 156 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč97 % • 2 042 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek35 Kč98 % • 59 258 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 647 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč91 % • 512 772 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta49 Kč94 % • 11 828 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta72 Kč100 % • 433 recenzíDalší informace
6 dní • 1 varianta63 Kč87 % • 6 192 recenzíDalší informace
6 dní • 1 varianta54 Kč88 % • 892 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta88 Kč84 % • 281 605 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 250 693 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek24 Kč97 % • 65 832 recenzíShop roku '23 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč97 % • 39 894 recenzíShop roku '23 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč98 % • 56 329 recenzíDalší informace

Počet stran
Rok vydání
2022

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Začala jsem jí číst hned jak přišla. Moc zajímavá kniha mám ráda takové opravdové knihy ze života, 2 ×super.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krásná kniha, koupila jsem ještě jednu jako dárek.

• čtivé
    • dobrá grafika

Mám ráda p.Pohlreicha, proto bylo nutností zakoupit si knihu. Je milá.

Autor
Sevruga
Počet stran
Rok vydání
2022

Autorizovaná biografie Zdeňka Pohlreicha. „Nejdříve se mi do toho nechtělo. Měl jsem pocit, že jsem už o sobě všechno řekl. Letos to ale bude 50 let, co jsem poprvé vstoupil do profesionální kuchyně a začal cestu, která vede až k tomu, kde se nacházím dnes. Zalíbila se mi nakonec představa popsat mých pět dekád v gastronomii, a jak jsem je prožil. Je taky moc zajímavé zažít některé části života ještě jednou, zavzpomínat na to, co bylo a jak to bylo. Namluvil jsem s kolegou Honzou z našeho nakladatelství na diktafon desítky hodin. On se ptal, já odpovídal a Honza pak vše přenesl na papír, já něco upravil a doplnil. Sepsali jsme vše, co předcházelo tomu, než jsem se dostal do veřejného povědomí skrz pořad Ano, šéfe! až po současnost. Povídání o tom, z čeho jsem vzešel, o mých předcích, něco z dětství, něco z učení, přes vojnu až po složitou emigraci a návrat do rodícího se kapitalismu v devadesátkách.

Kniha je hlavně o gastronomii tak, jak jsem ji zažil já v socialismu, v zahraničí, v korporacích až po vlastní privátní podnikání. Kde jsem bral inspiraci, jaké jsem měl životní peripetie. Za ty roky už si troufnu říct, že jsem něco viděl, pár lidí potkal a leccos zažil. Neskutečně mě to bavilo, je až neuvěřitelné zjistit, kolik toho člověk zažije. Honza do knihy přizval pár známých a kolegů včetně mojí maminky, aby knihu oživil pohledem z druhé strany. Myslím, že to do té biografické mozaiky docela dobře zapadlo. Honza tvrdí, že je vás prý dost, kteří by se se mnou rádi setkali, a tato knížka by mohla osobní setkání alespoň částečně zprostředkovat. Budiž, jestli má pravdu, nedokážu posoudit. Snad to bude někoho zajímat!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krásná kniha, koupila jsem ještě jednu jako dárek.

• čtivé
    • dobrá grafika

Mám ráda p.Pohlreicha, proto bylo nutností zakoupit si knihu. Je milá.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• chytře psaná biografie, radost ze čtení

Chytře psaná biografie