Sestav si lidské tělo a zjisti, jak funguje - neuveden

Autor
Počet stran
Rok vydání
2018

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborně udělaná kniha. Zajímavá, poučná.

• , zakoupeno v Samuel

Sestav si lidské tělo - o tomto produktu jsem měla jinou představu, tento způsob sestavování se mi příliš nelíbí.

Kniha Druhý příchod - splnila moje očekávání, čte se dobře a obohatila mne o nové poznatky.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Fragment
Počet stran
Rok vydání
2018

Poznávání tajů lidského těla nikdy nebylo zábavnější! Sestav si úžasný 3D model kostry včetně všech vnitřních orgánů a prozkoumej bohatě ilustrovaného průvodce. Neváhej, dozvíš se spoustu zajímavých věcí! Proč se srdce stáhne 70krát za minutu? Jak fungují svaly, díky nimž můžeme běhat, skákat a vzpřímeně stát? Co nás chrání před choroboplodnými zárodky a škodlivými slunečními paprsky? 76 cm vysoký model složíš snadno, bez nůžek a lepidla.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Výborně udělaná kniha. Zajímavá, poučná.

• , zakoupeno v Samuel

• , zakoupeno v Luxor.cz