Síla myšlenky II. -- Manipulace - Antonie Krzemieňová

978-80-247-4052-2
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Paní Krzemieňovou znám i osobně 8 let a můžu říct, že vše co píše v knihách naprosto sedí. Díky ní se uzdravuji z autoimunitního onemocnění a učím se jak pracovat s emoceni. Všem kdo chtějí být zdraví 100% doporučuji.

Málo výtisků :D

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zajímavě zpracované téma, objednala jsem take 1.dil.

Autor
ISBN
978-80-247-4052-2
Vazba
Brožovaná bez přebalu lesklá

Jako loutka na provázku, ryba na udičce nebo moucha v pavoučí síti... Tak se obvykle cítí lidé, kteří jsou obětí manipulací. Má myšlenka takovou sílu, že jí lze ovládnout jiného člověka? Kde lze k manipulaci přijít? Patřím k rizikové skupině? Mám svůj život pevně ve svých rukách, nebo jsem obětí manipulace? Na tyto a mnohé další otázky odpovídá kniha úspěšné autorky, za níž stojí vlastní zkušenosti i příběhy obyčejných lidí, kteří žijí stejné životy jako třeba vy.

Málo výtisků :D

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zajímavě zpracované téma, objednala jsem take 1.dil.

• nezklamala mé očekávání a pomohla mi jít dál,
    • nasměrovala mě k autorce na konzultace