Šití tašek

Produkt nemá žádné parametry.

Pěkně ilustrované postupy

• , zakoupeno v Dobré knihy

• přehledné
    • inspirující

• Podrobné
    • -

Doporučuji.

Produkt nemá žádné parametry.

Pěkně ilustrované postupy

Doporučuji.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

přehledná

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Skvěla,i ty střihy,což mi hodne pomaha...
    • Bez komentaře...

Skvěla:-D.Doporučuji lidem co chtěji doma něco vytvářet,udělat radost druhým.Nebo jen tak sobě.
    A je přehledna....Což je dulezite pro každou švadlenu.At uz samouka,nebo pro zenu,ktera se tím živí...
    Jen šijte dámi....:-)

• , zakoupeno v ABZ.cz

• podrobné návody
    • nejsou podrobné návody od začátku šití až po dokončení ušití tašky. Při šití je třeba listovat neustále v knize ,navíc názvy v angličtině ve zkratkách(rubové a lícové strany)
  • , zakoupeno v levne-knizky.cz

• perfektní knížka, dobré rady a postupy, super!!!!

konečně knížka s postupem jak ušít kabelku přeložená do češtiny, je to paráda!!!

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• mám ráda ruční práce a ještě jsem nikde tuto knihu neviděla tak z ní mám velkou radost

moc pěkná a moc mě potěšila mohu se inspirovat v dalším šití mých oblíbených tašek

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• dobře udělaná, postupy krok za krokem
    • čekala jsem to víc jako projekty od začátku do konce, dle mého to není pro úplné začátečníky

dobré nápady, přehledně popsáno, jsem spokojená

• , zakoupeno v levne-knizky.cz

• Jednoduché, dobře použitelné střihy

Potřebovala jsem zajímavé a přitom snadno pochopitelné, jednoduché střihy pro svou dceru, která se učí šít. Kniha splnila moje očekávání.