Skrytá tajemství Prahy

Autor bestsellerů 25 tajemství Prahy a Nová tajemství Prahy David Černý nás provede po zákoutích staré Prahy. Odhalí zapomenutá tajemství, naučí nás hledat mezi řádky,...
Garantovaný nákup z Knihkupec.com

Do 3 dnů • 1 varianta72 Kč98 % • 2 017 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč1 neověřená recenzeDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč96 % • 13 480 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč87 % • 279 905 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta56 Kč100 % • 631 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta39 Kč95 % • 11 784 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 245 612 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 3 003 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 1 552 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta63 Kč87 % • 6 144 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta54 Kč88 % • 878 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 218 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč90 % • 650 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 64 992 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 39 825 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč97 % • 56 155 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Autor
Rok vydání
2020

• poutavé, hezky zpracované
  • , zakoupeno v NAŠE VOJSKO

Zajímavé čtení, hezké fotografie.

zajímavé čtení

Grada
Počet stran
Rok vydání
2020

Odhalí zapomenutá tajemství, naučí nás hledat mezi řádky, vepsanými v paměti Prahy. Uvidíme tramvaje na Staroměstském náměstí či Karlově mostě, dozvíme se, k čemu sloužily nákolníky, prohlédneme si erotické kresby ze 17. století na schodišti pro služebnictvo ve Valdštejnském paláci.

Pojďte si s námi číst o znameních, z nichž se skládá historie Prahy.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• poutavé, hezky zpracované
  • , zakoupeno v NAŠE VOJSKO

Zajímavé čtení, hezké fotografie.

zajímavé čtení

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

+++

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knih o Praze již několik mám, ale tahle mi nabídla nové informace a zajímavosti o známých místech. Navíc je doplněna krásnými fotografiemi.

• , zakoupeno v Grada.cz

• velmi zajímavá a čtivá kniha, stále je co objevovat
  • , zakoupeno v Grada.cz

Miluji Prahu - pro mne nádherné vyprávění zasvěceného Davida Černého hladí po duši, rozšiřuje znalosti o mém rodném městě a leckde překvapuje. Kniha rozhodně dokazuje, že je to muž na svém místě a já mu za všechny milovníky Prahy děkuji!!!

• Hezká kniha
    • Mohla by být tlustší
  • , zakoupeno v Dobré knihy

zajímavosti z nejkrásnějšího a milovaného města, je hezké připomenout si krásu, kterou jen tak míjíme

• zajímavé čtení