Slzy po porodu - Elisabeth Geisel

2004

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• připadat si normální, když jsme na dně
    • příliš zaměřeno na situaci především v Nšmecku

tato kniha mi pomohla pocopit, že po porodu nastává totální převrat dosavadního rytmu života, umožnila mi se vyplakat i vyvztekat, když jsem zrovna nemohla vyrdžet pláč miminka a připadat si normálně, že své dítě nemiluji bezmezně a 24 hodin denně.
    Doporučuji všem maminkám, které potřebují oporu.

Autor
One Woman Press
Počet stran
Rok vydání
2004

Začít po porodu nový život s pocitem štěstí a hrdosti je snem každé matky. Co však dělat, když mateřské štěstí ženám znepříjemňují změny nálad a je jim spíš do pláče? Autorka, zkušená německá porodní instruktorka a dula Elisabeth Geisel, matky povzbuzuje, aby využívaly svých jedinečných schopností, a ukazuje, jak se vyrovnat s přehnanými nároky na sebe sama i s nejrůznějšími očekáváními ze strany okolí; díky tomu ženy mohou depresím předcházet, nebo se je naučí zvládat. Nepostradatelná kniha pro maminky (i ty budoucí) a všechny, kdo je chtějí podpořit. Kniha obsahuje také seznam užitečných kontaktů v ČR.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• připadat si normální, když jsme na dně
    • příliš zaměřeno na situaci především v Nšmecku

Doporučuji všem maminkám, které potřebují oporu.