Štěstí na talíři - Nosková Lada

1038 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu matná

• , zakoupeno v Dobré knihy

Kniha zakoupena jako dárek na doporučení ,tak,že nemohu přesněji popsat ale prohlédla jsem fotografie a přečetla úvod a zní zajímavě pro ty co chtějí změnit svůj jídelníček je to slušná AUTOŠKOLA!!!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

řada ingrediencí není v české kuchyni běžně používaná, proto se jídlo prodraží. Knihu jsem vrátila.

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

Doporučuji knihy této autorky, ví o čem píše....

Autor
Váha
1038 gramů
Vazba
Pevná bez přebalu matná

Poznejte život, jak jste ho ještě neochutnala. Protože jídlo v této kuchařce není hřích.

Najíst se je normální. A nejen to. Každá lžíce by měla být zážitkem a radostí. Hlavně žádný špatný pocit nebo černé svědomí!

Hubnutí se nerovná hladovění. Právě naopak. Čekají vás talíře plné barevného, chutného a zdravého jídla, které se na vás směje. Budete štíhlá, a přitom bez stresu a v pohodě.

A přitom si pochutnáte! Vaše návštěvy vás budou prosit o recepty.

Autorka vyladila jídla, která tělu i duši dělají dobře, takže Vás i vaši rodinu čeká… nový, lepší život!

• , zakoupeno v Dobré knihy

• , zakoupeno v NEJLEVNĚJŠÍ KNIHY

Doporučuji knihy této autorky, ví o čem píše....

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• rychle a kvalitní recepty ,opravdu funguji,doporučuji

• Skvěle spracované, naplnilo očekávání
  • , zakoupeno v Záložka.cz

jednoduché a zdravé recepty

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

zkousim zdrave recepty , pani Ladu jsem videla v tv a zaujaly mne jeji recepty.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Rychle dodani, dukladne zabaleni.

Doporučuji, super recepty.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

zatím nečteno, dárek. uvidím, jestli se budou recepty líbit