Stín nad Trevírem - Aaronovitch Ben, Brožovaná

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Jsem v polovině a baví mě to.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Už jsem od pana autora četl lepší věci.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Ze začátku je to spíše turistický průvodce, ale příběh se potom příjemně rozběhne, škoda že je tak krátký.

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Jsem v polovině a baví mě to.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Už jsem od pana autora četl lepší věci.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz