Strážce majáku - Jiří Žáček

978-80-7244-344-4
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Recept na dobrou náladu.
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Krásné postřehy o světě a životě.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Oblíbený autor
    • Nikdy nezklame
    • Vynikající postřehy
    • Skvělá řeč

Nejprve jsem přečetla tuto knihu vypůjčenou v knihovně.Protože mne velmi zaujala, koupila jsem ji jako dárek

Autor
ISBN
978-80-7244-344-4
Vazba
Pevná bez přebalu lesklá

Jako strážce majáku se Jiří Žáček cítí na své chalupě ve Frýdlantu. Zde napsal knihu nápadů, poznámek, připomínek, námitek a protimluvů. Svět před ním leží jako na dlani, krásný, tajemný a nepředvídatelný. V jeho majáku vznikají fejetony, aforismy i básně a básník věří, že dobré místo k narození je stále tady na Zemi.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Recept na dobrou náladu.
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Krásné postřehy o světě a životě.

• , zakoupeno v Dobré knihy

• Oblíbený autor