Super střihy pro baculky

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• kniha mi pomohla při šití a tvoření střihu
  • , zakoupeno v Dobré knihy

Zajímavé, za zlevněnou cenu je to docela dobré, za původní cenu bych si to nekoupila

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

zatím jsem knihu jen zběžně prolistovala, ale už vím, že mi bude dobrým pomocníkem svými návody a obrázky a také přílohou CD na střihy, jsem spokojená

Produkt nemá žádné parametry.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• kniha mi pomohla při šití a tvoření střihu
  • , zakoupeno v Dobré knihy

• Dobrá myšlenka; Burda moc XXL střihů nemá. Na první prolistování knížka působí příjemně.
    • Při bližším přečtení jsou návody psané neúplně. Chybí rozložení střihů pro některé varianty. Střihy jako takové jsou esencí módního pekla (tříčtvrteční rukávy) a pokud hodláte dělat jakékoliv pohyby ve větším rozsahu než průměrný sněhulák, s těmito střihy taky nepochodíte (např. oba kabáty řešené netopýřími rukávy, těsná halenka se skrytým zipem) - na první pohled jsem nad tím přivřela oči, ale po prostudování střihů je i na fotkách vidět, že ani figurantkám to oblečení nesedí a nelichotí.

Nebrat. Ani jako zdroj střihů k úpravě. Začátečník podle toho stejně nic neušije (a když, tak bude zklamaný) a kdo má aspoň trošku zkušeností, toho klepne pepka už při čtení.

• , zakoupeno v LIBRUM.CZ

• , zakoupeno v ABZ.cz

• - Velice hezky popsáno - jak se co šije.
    • - Podrobné návody.
    • - Jazyk pro laiky.
    • - Pěkná učebnice šití pro začátečníky.
    • - Téměř nepoužitelné střihy.

V poslední době jsem se začala prostorově zvýrazňovat a s novým tělem neumím moc zacházet. Neumím ho obléknout. Proto jsem objednala módu a střihy pro baculky a očekávala jsem střihy, které jsou pro ně lichotivé. Moc jsem se těšila, že mi někdo konečně poradí, jak nadbytečné kg vhodně obléknout.

Po prolistování knihy jsem se vyděsila. Je prima, že modely předvádí "baculky", ale o to děsivější zážitek to byl. Každé to děvče vypadá - v oblečení, které si můžete ušít - o 15 kg těžší. Vše, před čím odborníci varují - při XXL - zde najdete. Škoda, že v knize nenajdete střihy oblečení, které mají dámy oblečené na doprovodných fotografiích, které jim moc sluší a respektují zásady větších velikostí.

Na YouTube jsem si všimla - bohužel pozdě, že je kniha prolistována. Pokud zvažujete koupi, doporučuji najít a prohlédnout. Třeba se bude oblečení někomu jinému líbit. Pro mě - veliké zklamání.