Svědectví o životě v KLDR - Nina Špitálníková

Produkt nemá žádné parametry.

• Zpracování
    • Obsah
    • Příběhy

Jedinečně zpracované příběhy z KLDR. Doporučuji k četbě.

• , zakoupeno v Kosmas.cz

• Občas gramatické chyby. To se ale vzhledem k zajímavému obsahu dá prominout...
  • , zakoupeno v Luxor.cz

• O KLDR nevíme prakticky nic. Autorka nám pomáhá tuto skutečnost změnit. Kniha je i vhodným varováním pro ty, kteří nostalgicky vzpomínají na staré, předlistopadové pořádky.
    • Nevidím nevýhodu.

Jsem rád, že jsem si knihu koupil a cena odpovídá přínosu.

Produkt nemá žádné parametry.

• Zpracování
    • Obsah
    • Příběhy

Jedinečně zpracované příběhy z KLDR. Doporučuji k četbě.

• Nevidím nevýhodu.

Jsem rád, že jsem si knihu koupil a cena odpovídá přínosu.

• , zakoupeno v Luxor.cz

celkový pohled na možnosti žití, vážení si prostředí kde člověk je

• , zakoupeno v Luxor.cz

Mám předky z KLDR a proto jsem byla ráda,že jsem si mohla přečíst knížku

• , zakoupeno v Dobré knihy

Kniha se velmi dobře četla, tzv. ji nešlo odložit ani na chvilku. Neuvěřitelné co musí obyčejní lidé v KLDR vydržet, aby přežili

Zajímavá kniha

• , zakoupeno v MALL.CZ

Knihu přečetl manžel jedním dechem. Doporučuje všem čtenářům. První knihu "Mezi dvěma Kimy" od téže autorky má přečtenou již před časem. Tuto knihu doporučuje také.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Zajímavé rozhovory s lidmi z různých vrstev , různého věku, kteří uprchli ze severní Koreje. Obrázek o životě, jaký si nedovedeme představit.
    Knihu jsem přečetla najednou, od osudů dotazovaných jsem se nemohla odtrhnout.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Knihu jsem zakoupila na přání manžela, už ji má přečtenou a doporučuje ji k přečtení všem čtenářům. Je to již druhá kniha od autorky Niny Špitalníkové. První kniha se jmenuje MEZI DVĚMA KIMY NA STUDIÍCH V KLDR. Doporučuje obě knihy.