Svět bez stížností. Jak si přestat stěžovat a začít si užívat takový život, jaký jste vždycky chtěli - Will Bowen

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Skvělá knížka pro kohokoli, kdo rád pracuje na své osobnosti a osobním štěstí. Kniha obsahuje jednoduchý návod k tomu, jak si přestat stěžovat a vést tak spokojenější život. Je to nenáročné čtení a určitě můžu doporučit.

Vřele doporučuji.

rozvoj osobnosti

Produkt nemá žádné parametry.

Vřele doporučuji.

rozvoj osobnosti

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• triviální americký styl pozitivního myšlení bez myšlení
  • , zakoupeno v Kosmas.cz

Kdybychom všichni dokázali přestat stěžovat si, na světě by bylo krásně. V knize najdete návod jak se o to pokusit. Důležité je, uvědomit si, co je vlastně dnes a denně předmětem našich rozhovorů. Je dost možné, že kdybychom si přestali stěžovat na všechno kolem nás, tak bychom vlastně neměli o čem mluvit? Jak moc si stěžujete Vy? Je až děsivé, jak je tahle malá knížka potřebná pro naši dobu.

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Úžasná, čtivá, sebezdokonalování, okamžitá potvrzení psaného.

Úžasná, čtivá, sebezdokonalování. Pokud chcete mít radostnější život, mohu jen doporučit!!!!!

• , zakoupeno v Luxor.cz

• uzasna knizka, skvele se cte, uz jsem si koupila i pokracovani, ktere je jeste lepsi
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nádherné a velmi zajímavé čtení.

• Citáty v průběhu knížky
    • Naprosto parádně napsaná kniha

Hodně změní myšlení. Pokud chcete být šťastnější tohle je kniha pro Vás. 21 dni bez stížnosti není žádná sranda, ale jde to zvládnout. ( Náramek jsem přehazoval z ruky na ruku pořád :) ) Hodně se mi líbí různé citáty známých i méně známých lidi. Velmi čtivě napsaná kniha. Nelituji peněz co jsem za ni zaplatil. Můžu jen doporučit!

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Moc užitečná knížka a velmi snadné čtení.
    • Pěkný a skvělý dárek. Doporučuji přečíst každému :-).