svetla

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Martinus

Zajímavá kniha, koupě rozhodně nelituji, myslím že stojí za přečtení. Co pro mně zůstává otázkou je, zda opravdu čerpá z uvedené "tradice" či zda jde o dílo pozdní uměle sestavené z prvků jež obsahují i jiné tradice (např. i zmiň. ind. védy nebo gnoze apod.) Kniha je psaná inspirativně podnětně, v jistém směru mně velmi oslovila jak jsem ale psal zůstává ve mně velký otazník "jak" k ní vlastně přistupovat.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• lepší než Múdrosti Peruna
    • Podle mne smyšlenka

Příště bych si už tuto knihu nekoupil

Produkt nemá žádné parametry.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Martinus