Tajemství - Rhonda Byrne

• Nepraktický papír

• pěkné provedení
    • nevim zatim čtu
  • , zakoupeno v Dobré knihy

• velmi dobrá kniha,výborně se čte.

Autor
Váha
470 gramů
Vazba
Pevná s přebalem matná

Autorka žije v Austrálii, kde pracuje jako televizní producentka. Ve své knize popisuje jak dosáhnout spokojeného života v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Učí člověka pochopit sílu myšlenky a odhalit vlastní skryté schopnost. Tajemství se stalo fenoménem po celém světě (existuje i stejnojmenný film), práva se prodala téměř do čtyřiceti zemí a celkový náklad dosahuje přes devět milionů výtisků.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Knižní bestsellery

• Nepraktický papír

• pěkné provedení
    • nevim zatim čtu
  • , zakoupeno v Dobré knihy

• velmi dobrá kniha,výborně se čte.
  • , zakoupeno v Booktook.cz

• Výborná kniha o zajímavém zjištění autorky a jejích známých. Kniha se čte dobře, i když jsou některé pasáže zbytečně zdlouhavé. Ale jinak zajímavá kniha.
  • , zakoupeno v Booktook.cz

Dala jsem 4 hvězdy, protože jsem zatím teprve na začátku, ale jsem spokojená. Čtu se zájmem a očekáváním, co bude dál... :) Už se těším, až ji dočtu do konce. Pro tzv. nevěřící Tomáše však tato kniha určitě nebude. Jinak je to klasická kniha, nic přehnaně velkého a těžkého. Takže padne pěkně do ruky. Kvalita zpracování mi také vyhovuje, stránky se dobře obrací, takže není problém s listováním.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Tahle kniha je pro mě životní kuchařkou

• Super kniha
  • , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• známá autorka

• , zakoupeno v Booktook.cz

• Kniha mi změnila celý můj život vše co jsem jsi přála se mi splnilo a pořád se plní každý den prožívám zázraky všeho druhů jsem velmi vděčná za tuto knihu.

Je to skvělá kniha Miluji jí.

• , zakoupeno v Knihkupec.com

• poutavá a velmi zajímavá knížka

Můžu jen doporučit