Tajemství rodových linií - Jiří Němeček

430 gramů
Vazba
vázaná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Doporučil bych tuto knihu všem budoucím rodičům a všem, kteří mají problémy se sebou a se vztahy se svými rodiči. Ovšem s tou podmínkou, že vnímá a věří, jak může vědomě a podvědomě prožívání emočních traumat na lidskou psychiku působit. Pro budoucí maminky je to téměř povinná četba.

• Skvělá kniha, pro mě nejlepší za několik let, každému doporučuji přečíst

• kniha by měla být v každé rodině
    • v každém knihkupectví není dostupná
    • prozatím nejsou další díly

Není potřeba komentáře, tato kniha by měla být v každé rodině. Po pochopení celého obsahu potřeba číst několikrát. Vřele doporučuji.

Autor
Váha
430 gramů
Vazba
vázaná

Kniha představuje uceleným způsobem zcela nový koncept ozdravění nejen sebe, ale i blízkých a celého rodu. Jedno bez druhého, totiž není možné. Díky této knize jsem si uvědomil netušené souvislosti, vzájemnou až dech beroucí propojenost a zejména, neustálé vzájemné ovlivňování. Autoři neotřelým způsobem postupně přivádí čtenáře k uvědomění si sebe samého a své role v rámci rodu, ke změně postojů a vnitřního přenastavení. Lze věřit, že vnější změny na sebe nenechají dlouho čekat. Osobně bych se nebál použít termín „terapie četbou".

Obsah přesahuje současná témata i metody. Například pro budoucí rodiče má tato kniha hodnotu doslova nevyčíslitelnou. Pevně věřím, že potenciál knihy se projeví v piné síle, s každým dalším navazujícím dílem, s každým dalším krokem ke svobodě, s celkových čtyř. Po seznámení se s touto knihou a celým konceptem 4 kroků, mne nejvíce fascinoval právě potenciál měnit zdraví a osud potomků, zdraví našich vztahů i nás samotných, a to bez ohledu na národnost, barvu pleti či vyznání. O tak universální poznatky, zákonitosti a principy se jedná.

• Skvělá kniha, pro mě nejlepší za několik let, každému doporučuji přečíst

• kniha by měla být v každé rodině
    • v každém knihkupectví není dostupná
    • prozatím nejsou další díly

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nemohu knihu ohodnotit , protože mi nebyla doručena!
    Děkuji za pochopení.
    Čížek

• ok

momentálně objevuji

splnila očekávání

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

tuto knihu by měl číst každý a vzít si z ní příklad

Skvělé poznatky.

• , zakoupeno v Knihkupectví Ládví

• Revoluční postup pro uzdravení rodové zátěže pouze přes tři poslední generace , samozřejmě neoddělitelně od ozdravení rodové linie /a tím i pozitivní ovlivnění celého lidstva, neboť vše je hluboce propojeno/.
    • Knihu lze bez problémů sehnat, přes internet navíc levneji než v kamenném obchodě.