Tatínku, ta se ti povedla

Doprava 69 Kč,Do týdne

Počet stran
Rok vydání
2012

• , zakoupeno v Maxíkovy hračky

Hezká a vtipná knížka. Krásné ilustrace.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pěkná kniha, ale krátká. Škoda.

• Nevim, zatim neprecteno

Albatros
Počet stran
Rok vydání
2012

Pohádky na dobrou noc vyprávějí dětem obvykle maminky. Ty ale mívají právě večer v domácnosti nejvíc práce. A tak je potřeba, aby je tatínkové zastoupili. Tatínek Šíma by pohádky raději četl. Jenomže Petřík a Petruška dávají přednost takovým, jaké jim dříve povídala maminka: o zdánlivě obyčejných věcech kolem nás. A to není jednoduché, jak se možná na první pohled zdá. Však se tatínek Šíma s pohádkami pěkně natrápí!

4zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Maxíkovy hračky

Hezká a vtipná knížka. Krásné ilustrace.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pěkná kniha, ale krátká. Škoda.

• Nevim, zatim neprecteno
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Tuto knihu rozhodně doporučuji. Hned mě zaujala a nevěděla jsem ani jak a měla jsem půl knihy přečtené. Je to dárek pro syna a věřím, že se mu bude také moc líbit.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Je to bytostně skvělá literatura pro naši malinkatou generaci. Milé a nekonfliktní.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Svěrákovsky roztomilé vyprávění obsahuje dvě krátké pohádky, zbytek textu je balast.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mensi mnozstvi textu, cekala jsem silnejsi knizku, vlastne delsi povidka...ale jinak klasicky Sverak, mily text.

• , zakoupeno v Knihkupectví Ládví

KNIHU JSME KOUPILI VNUČCE NA DOPORUČENÍ PANÍ UČITELKY VE ŠKOLE A KDYŽ JSME JI ZAČALI ČÍST A NEDOSTALI JSME SE DÁL NEŽ NA PRVNÍ STRÁNKU .NEVÍME JAK JÍ NÁZOR BUDE MÍT VNUČKA ,KTERÉJE OSM LET.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Ok
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

moc pěkná, pan Svěrák nezklame !!!