Temné hlubiny - Robert Bryndza

Produkt nemá žádné parametry.

Krásná kniha, čte se jedním dechem a takovou zápletku jsem nepočítala. Goláňová

doporučuji všem čtenářům detektivek

• napínavé čtení

2. díl. Čtivá detektivní kniha, doporučuji :-)

• Napínavé

Knihu jsem slupla jako malinu, třetí případ Eriky mě zase pohltil, přecetla jsem knihu za dva dny. Jednoduše úžasný. Robert Bryndza opět nezklamal.

Produkt nemá žádné parametry.

Krásná kniha, čte se jedním dechem a takovou zápletku jsem nepočítala. Goláňová

doporučuji všem čtenářům detektivek

• napínavé čtení

2. díl. Čtivá detektivní kniha, doporučuji :-)

• Napínavé

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Skvělá knížka. Výborně se čte.

spokojenost

• , zakoupeno v Grada.cz

Velice skvělá kniha

• , zakoupeno v Luxor.cz

super čtení

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Kniha je napínavá jako všechny knihy spisovatele.Jeho knihy sbírám.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Mám již od spisovatele knihu Noční lov. Děj této knihy byl poutavý, tak jsem se rozhodla pro další knihu.

• , zakoupeno v Grada.cz

• Pěkné čtení, vtáhne do děje