The Crown - Robert Lacey

978-80-7390-990-1
Vazba
Pevná s přebalem lesklá

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• Krásná kniha, nádherné fotky.

Miluji seriál, takže kniha je pro mne nutný doplněk.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Sama jsem viděla všechny 4 série seriálu The Crown a tak jsem mamce, která seriál neviděla, koupila aspoň knihu. Je v ní spousta nádherných fotek a celkově je kniha krásně zpracovaná. Uvidím, co na ni řekne mamka, až si ji přečte.

• , zakoupeno v Knizniarcha.cz

Knihu the Crown jsem koupila jako dárek proc dceru na její přání. Obě jsme si oblíbily seriál, knihu jsme zatím ještě nedočetly.

Autor
ISBN
978-80-7390-990-1
Vazba
Pevná s přebalem lesklá

Elizabeth Mountbatten nečekala, že její otec zemře tak náhle a tak mladý. Navíc za sebou zanechal prázdný trůn a vládu nad Britským impériem. Veškerá zodpovědnost nyní přechází na mladou Elizabeth, která má už tak co dělat se svými dvěma dětmi. Sledujte i vy životní cestu ženy, která se musela naučit, jak se stát královnou.

Zatímco se Británie vypořádává s dopady války, nová panovnice musí čelit vlastním problémům. Elizabethina matka zpochybňuje její manželství, strýc se vysmívá jejím schopnostem, manžel se nechce smířit se skutečností, že bude muset obětovat kariéru i rodinné jméno. Do toho vzpurná sestra prožívá milostný románek, jenž ohrožuje několik staletí staré vazby mezi církví a korunou. Tato kniha předkládá čtenáři příběh Alžběty II., která musela využít všech svých schopností a prostředků, aby zajistila stabilitu britské monarchie.

• , zakoupeno v Kanzelsberger

• Krásná kniha, nádherné fotky.

Miluji seriál, takže kniha je pro mne nutný doplněk.

• , zakoupeno v Knizniarcha.cz

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

krásný dárek

• , zakoupeno v Kosmas.cz

Výběr byl ovlivněn seriálem The Crown na NETFLIXu, ale určitě zájmem o vynikajícího autora. Kdo se zajímá o historii - v kratším, delším časovém období, i tom, ve kterém žijeme nyní, získá výborné čtení. Publikace je výtvarně, typograficky nádherná.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Pěkné počtení.

• x

• Nádherná kniha.
    • Krásné fotografie.
    • 100% splnila mé očekávání
    • Pro milovníky královských rodin.
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• perfektní fotografie