THOVT - odhalení 1 - Kerstin Simoné

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Kdo hledá ten najde :-)

Bezva knížka

zájemce o ezoteriku a jiný náhled na svět tuto knihu ocení,

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• Kdo hledá ten najde :-)

Bezva knížka

zájemce o ezoteriku a jiný náhled na svět tuto knihu ocení,

Důležité informace.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nejde o žádný román, ale o studijní materiál.
    Je nutno číst knihu s otevřenou myslí a srdcem.
    Doporučuji lidem, kteří nechtějí uvíznout ve hmotě.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• dobrý jako ostatní tyto knihy
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Mám již několik knih od stejné autorky a velmi pozitivně mě oslovila. Doporučuji všem.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Vynikající knihy pro post moderní dobu.

• možnost knihu otevřít kdykoliv pro náhodnou moudrost
    • shrnutí předchozích knih
    • čtivost
    • různorodost témat může někomu vadit

Porovnám-li všechny knihy této autorky, tak v téhle samozřejmě shrnuje všechny Thovt knihy a přidává další informace, jde ne snad víc do hloubky, ale jde košatěji do povrchu a přidává své otázky, hledá nové odpovědi, nastoluje nová témata. Něčím je ta kniha jiná, možná mi ze všech přišla nejvíce stravitelná, pochopitelná, nebo mi prostě jen nejvíc sedla, to už musí posoudit každý sám.

• , zakoupeno v Knihkupectví Ládví

Kniha je duchovního charakteru a doporučuji ji všem, kteří uznávají cestu lásky a hledají cestu ven ke svobodě ducha.
    Mnoho věcí, ve kterých jsem během života polevila, mi Thovt důrazně připomněl.
    Někdy je nutné zamyslet se nad některými výroky, zda byly dobře přeloženy, také projevit blahosklonnost nad gramatickými chybami.
    Doporučuji přečíst v pořadí: Projekt lidstvo, Brány Atlantidy, Odhalení 1