To jsem já, Anife. Jídlo, pití, cestování - Anife Hassan Vyskočil

Doprava 45 Kč,Info v obchodu
Doporučená nabídka Luxor.cz

Info v obchodu45 Kč97 % • 39 884 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Autor
Počet stran
Rok vydání
2015

• , zakoupeno v Luxor.cz

Vtipná kniha se zajímavými recepty. Krásnē ilustrovaná.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Velice čtivá kniha - zčásti cestopis a zčásti kuchařka - paní Anife je živel a s ohledem na její "zajímavou češtinu" - i velice vtipná. Fakt jsem se pobavila, znovu jsem si připomněla své cestování do uvedených zemí a její recepty prostě musím vyzkoušet (alespoň některé).

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha je čtivá a humorná.

Autor
Ikar
Počet stran
Rok vydání
2015

Neobvyklá kuchařská kniha z pera Anife Vyskočilové obsahuje nejen recepty z nejrůznějších exotických kuchyní, ale i nesčetné příběhy z cest a historky ze života, nemluvě o poutavých fotografiích. Anife postupně představuje střípky z kuchařského umění a životního stylu Maroka, Tuniska, Bosny, Turecka a svého rodného Bulharska. Díky její radosti ze života, neutuchající lásce k vaření a svéráznému stylu se v této knize čtenáři nabízejí jedinečné, nejen kulinářské zážitky, a láká k vaření, ochutnávání i cestování.

• , zakoupeno v Luxor.cz

Vtipná kniha se zajímavými recepty. Krásnē ilustrovaná.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Kniha je čtivá a humorná.

• Mám Anife ráda - je to vtipné
  • , zakoupeno v Booktook.cz

tato kniha je prostě fajn. Je plná příběhů z cest, životních historek a cizokrajných receptů - to vše psáno tak, jak Anife mluví, což je vážně zábavné. :-D
    Marký

• , zakoupeno v ABZ.cz

• překvapila mne svým obsahem velmi mile
  • , zakoupeno v SEVT

• dobrý nápad

zatím jsem přečetla půlku knihy, dobrý nápad spojit
    zážitky z cest s kuchařskými recepty, dvě země jsem
    navštívila osobně, proto jsem si knihu koupila