Upřímnou soustrast - Guillaume Bailly

489 gramů
Vazba
pevná

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Nemohu hodnotit - jelikož toto zboží jsem si neobjednala - konkrétně - takový motiv bych si neobjednala. Došlo zřejmě k omylu, když se mi zde objevil obrázek s žádostí o hodnocení zboží, které jsem si neobjednala - a tudíž ani neobdržela.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Nádherné balení
    • Černý humor podaný s grácií

Krátké příběhy nebo postřehy s utajenou hloubkou lidství. Lze číst na přeskáčku a o nic nepřijdete.

Autor
Váha
489 gramů
Vazba
pevná

Upřímné soustrasti – nejlepší perličky ze smutečních obřadů je soubor krátkých vyprávění zaměstnance pohřebního ústavu ve Francii. Jeho historky jsou založené na skutečných událostech v jeho každodenní praxi, ať už při organizování, či vykonávání smutečních obřadů.

Během pohřbů se může stát spoustu nepředvídatelných věcí, zvonící telefon, obří jeřáb nebo výkřiky z otevřeného hrobu nás určitě překvapí. Rozesmutnit nás může obětavost některých příbuzných, ale i těžké osudy lidí, které denně potkáváme, aniž bychom si byli vědomi toho, co prožívají. Upřímné soustrasti jsou jízdou na tobogánu emocí, který nás často dovede k zamyšlení se nad lidskostí naší a ostatních.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Nádherné balení