Útěk - James Dashner - Labyrint

• pravdive nez film
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

super

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha mě téměř hned vtáhla do děje, úžasně napsané! :)

Autor
YOLI
Počet stran
Rok vydání
2014

Thomas se probudí ve výtahu a nepamatuje si nic kromě vlastního jména. Vynoří se do světa, kde žije asi šedesát dospívajících chlapců, kteří se naučili přežít v naprosto uzavřeném prostředí. Každých třicet dní se objeví nový chlapec. Původní skupina je už na místě asi dva roky a marně se snaží uniknout labyrintem, který obklopuje jejich životní prostor. Už se vzdávají naděje. Pak se ale objeví dívka v bezvědomí a jejich svět se začne měnit...

• , zakoupeno v Booktook.cz

• pravdive nez film
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

super

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha mě téměř hned vtáhla do děje, úžasně napsané! :)

• , zakoupeno v Knihkupectví Daniela

Knížka koupená jako dárek, žádné výhrady jsem nezaznamenala.

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

• kniha byla určena pro syna a líbí se mu

pro děti

• , zakoupeno v Arara.cz

• Čtivá kniha! Viděla jsem film, proto jsem chtěla číst i knihu. Kniha je lepší, více detailů.

Čtivá kniha! Viděla jsem film, proto jsem chtěla číst i knihu. Kniha je lepší, více detailů. Pěkně zpracovaná. Rozhodně doporučuji.

• , zakoupeno v Martinus

• je to super knížka a krásně se čte

Kamarádky mi o ní řekli a sem zato dost vděčná,protože je uplně super.Určitě doporučuji,film je trochu jiný než knížka a určitě je knížka lepší. :)

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Kniha byla pro dceru,je z ní nadšená
    • Není žádný proti

Maximální spokojenost

• Super čtení !

Super !

• , zakoupeno v KNIHCENTRUM.CZ

Kniha je napínavá a velmi čtivá