V šechno není zapomenuto - Walker Wendy

Autor
Walker Wendy
Počet stran

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

Nedokázala jsem se do příběhu začíst a tak jsem to asi po 80str vzdala, možná až zase zima udeří za okny,že dám pokus číslo dvě.

• , zakoupeno v Dobré knihy

Kniha mě nezaujala, nedokázala jsem se pořádně začíst. Za mne zbytečná..ale každý máme jiný vkus.. nicméně putuje dále a třeba se zavděčí:-)

• , zakoupeno v ABZ.cz

dobrý

Autor
Walker Wendy
Počet stran

„Temný psychothriller, napínavý a neodhadnutelný do poslední věty.“ – Reese Witherspoon

Fairview je malé městečko v Connecticutu, klidné a spořádané, jak má být. A pak v něm jedné noci dojde k brutálnímu znásilnění patnáctileté dívky. Oběť napadení, Jenny Kramerová, si však na nic nepamatuje: stačilo jí se souhlasem rodičů krátce poté podat jistou kontroverzní látku a hrůzná vzpomínka se ztratila. Ale pocity a bolest tak úplně nezmizely…

Děsivá událost postupně rozleptá Jennyinu osobnost, a nejen její. Jennyin otec Tom je posedlý myšlenkou najít viníka, matka Charlotta se marně snaží obnovit bezúhonnou pověst rodiny. Kramerovi proto vyhledají pomoc místního psychiatra Alana Forrestera. Ten vidí jedinou možnost – navrátit Jenny paměť. Krutá minulost bude muset znovu zaútočit… na všechny.

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• , zakoupeno v ABZ.cz

dobrý

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Měkká vazba ale odpovídá ceně knihy
  • , zakoupeno v Dobré knihy

Utápění se v detailech a průhledná zápletka

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

všechny zaslané knihy ještě nemám přečtené, nemohu tedy hodnotit

• , zakoupeno v Dobré knihy

Nečetla jsem, ale dle anotace vypadala kniha velmi dobre.

nevím ještě jsem nečetla