Věčně zpívají lesy - 2. vydání

Rok vydání
2009

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Nádherný příběh ve všech dějových liniích

Byl to dárek osobě, která má ráda Norsko, ale nezná příběhy obyvatel té krásné země.

• , zakoupeno v bux.cz

• Sama tu knížku mám (3 díly) a je to dárek pro vnučku

Je to podle mne jedna z nejlepších knih vystihujících severskou povahu . Sana jsem ji četla několikrát a ráda se k ní vracím. Chci, aby ji moje vnučka měla ve své knihovně.

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Klasika, čtivá.
    • Nekvalitní práce korektora, gramatické chyby.

Cwelkem dobrá.

Motto
Počet stran
Rok vydání
2009

Trygve Gulbranssen První díl slavné norské trilogie MOTTO 2009 Kniha, čeština, 276 stran Román o lidské hrdosti a divoké norské přírodě

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

• Nádherný příběh ve všech dějových liniích

• , zakoupeno v bux.cz

• Sama tu knížku mám (3 díly) a je to dárek pro vnučku

• , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Klasika, čtivá.
    • Nekvalitní práce korektora, gramatické chyby.

Cwelkem dobrá.