Velká kniha povídek o psech - kolektiv Autorů

Seřadit:

Nejlevnější nabídky (16)

Skladem • 1 varianta45 Kč96 % • 1 182 recenzíDalší informace
Do obchodu
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 59 123 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč81 % • 5 295 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta94 Kč88 % • 280 093 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč1 recenzeDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta45 Kč97 % • 39 877 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 13 497 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč98 % • 26 595 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč9 447 neověřených recenzíDalší informace

2019

Recenze

• zajímavá kniha pro milovníky psů
  • , zakoupeno v Familium

Kniha vytvořena z různých, na sebe nenavazujících příběhů o zvířatech, které jste nejspíš četli už v jiných knihách. Ale má hezký obal, kdo je spíš na povídky, toho určitě potěší

• , zakoupeno v Babičkářství

• Kniha je krásná, mám pro vnučku jako dárek.

Parametry produktu

Počet stran
Rok vydání
2019

Popis produktu

„Velká kniha povídek o psech" je krásným a originálním dárkem pro všechny milovníky psů. Kniha nabízí kolekci nejzajímavějších psích příběhů od slavných světových i českých autorů. Najdete zde díla Jamese Herriota, Jana Wericha, Roalda Dahla, Virginie Woolfové, Jeroma Klapky Jeroma, Karla Čapka a dalších. Začtěte se do šestadvaceti napínavých, zábavných i dojemných příběhů o psí věrnosti, odvaze, chytrosti a nápaditosti. Řada povídek odráží lásku a osobní zkušenost známých spisovatelů s nejlepším přítelem člověka.
„Velká kniha povídek o psech" představuje výběr těch nejlepších povídek ze světové literatury se psími hrdiny v hlavní roli. Knížka má větší dárkový formát, a navíc obsahuje originální tematické ilustrace, které vytvořila Pavlína Veselá.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Hodnocení produktu

0 ×
2 ×

• zajímavá kniha pro milovníky psů

• , zakoupeno v Babičkářství

• Kniha je krásná, mám pro vnučku jako dárek.
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Babičkářství

Jsou to dárky na vánoce, takže zatím nemůžu hodnotit.

vše OK

• , zakoupeno v Babičkářství

krásná kniha, není co bych dodala

• pěkné provedení knihy

já i dcera, pro kterou byla kniha určena, obě máme pejska. Tak proto. Jinak mne kniha mile překvapila svým provedením.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Nelíbí se mi ilustrace. Jsou možná umělecky hodnotné, ale dle mého, minimálně prvního, dojmu ne moc hezké. V černobílé technice, spíš ponuré, někdy až strašidelné. Koupila jsem jako dárek pro dítě (desetiletý milovník psů), na knihu s jejími příběhy i doprovodnými ilustracemi jsem se pro něj těšila, toto jsem ale nečekala (kdybych obrázky viděla předem, asi bych produkt nekoupila). Doufám, že ho ilustrace neodradí (za lákavé je rozhodně nepovažuji, naopak) a snad si knihu oblíbí i tak. Ještě jsem nečetla. Věřím, že je kniha dobrá. Za ilustrace však hvězdičku rovnou ubírám.
    • Upoutávková nálepka na knize (modré kolečko s textem "Originální dárek. Pro všechny milovníky psů."). Bohužel neumístěná na igelitovém přebalu celé knihy, nýbrž přímo na knize! A nejde dobře sundat. Nevím, kdo na ni nalepil - zda vydavatel či prodejce... Nechápu, jak mohl někdo uplatnit tak "skvělý" nápad a něco takového s knihou udělat...
  • , zakoupeno v Familium

- u tohoto obchodu neváhejte nakupovat. S takovou pečlivostí a rychlostí jsem se nesetkala. Myslím si, že tento obchod si zákazníka váží.

• , zakoupeno v Babičkářství

• Krásná kniha pro milovníky pejsků