Velká knížka MŮJ DEN pro malé vypravěče

Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč2 419 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 161 recenzíDalší informace
Info v obchodu59 Kč87 % • 1 221 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč96 % • 125 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 26 595 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč99 % • 656 recenzíDalší informace
Info v obchodu45 Kč97 % • 39 877 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč96 % • 3 645 recenzíDalší informace

Rok vydání
2019

• Zpracování knihy, nápad
    • Provedení (listy) a grafika - realistické zpracování
    • Velikost formátu (ačkoli to je svým způsobem i nevýhoda). Díky velkým stránkám se toho do knihy vejde hodně
    • Asi jen velikost knihy (ačkoli to vnímám spíš jako pozitivum) - není to zrovna knížka do batůžku na cesty

Za mě naprosto senzační kniha (i další ze stejné série), denně je v oběhu několikrát a stále syna (2 roky) baví. Roste s ní, krásně si rozvíjí řeč a myšlení. Tento druh knih mi dává velký smysl, autor se snažil zachytit nejrozličnější zajímavé každodenní situace, což upoutá pozornost a přirozeně vede k přemýšlení a snaze vše popsat. Skrz postavy, které se prolínají jednotlivými stránkami, vede k vytváření a popisu příběhu, který se rozvíjí. Tato kniha a další ze série budou mít u nás v knihovničce vždy své zastoupení a nedivím se, že se těší velké oblibě nejen u nás.

• Parádní obrázky, jasné a zřetelné
    • Příběhy mnoha postav postupně na stránkách
    • Situace z každodenního života
    • Holčička 2,5r to miluje, čteme stále dokola

Měli jsme z knihovny a kupujeme domů, tak moc se nám líbila. Dcerka si všechny postavy pojmenovala a chce znovu a znovu slyšet jejich příběhy.

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha je přesně taková,jak jsem si představovala.J.

Autor
Ella & Max
Počet stran
Rok vydání
2019

Otevři tuhle velkou obrázkovou knížku a prožij úžasný den ve městě, kde se toho od rána do večera tolik děje! Od brzkých ranních hodin se v ulicích činí popeláři, kteří se svým vozem vyvážejí plné popelnice. Čas vstát z postele, vyčistit si zuby a nasnídat se. A pak hurá do školky! Je třeba také vyřídit nákupy. Hasiči a policisté jsou v pohotovosti, na stavbě panuje čilý ruch. I v parku to žije – děti i dospělí se tu baví, pochutnávají si na zmrzlině nebo jen tak odpočívají… A co takhle krátký výlet za vodními hrátkami k jezeru či na blízkou farmu za zvířátky? Večer se pak všichni vracejí do svých domovů, aby se unavení po vzrušujícím dni uložili do postýlek a postelí. Sladké sny!

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Zpracování knihy, nápad
    • Provedení (listy) a grafika - realistické zpracování

• Parádní obrázky, jasné a zřetelné
    • Příběhy mnoha postav postupně na stránkách
    • Situace z každodenního života
    • Holčička 2,5r to miluje, čteme stále dokola

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Kniha je přesně taková,jak jsem si představovala.J.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Pěkné obrázky.
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Pěkně namalováno. Znázorňuje běžný den v různých situacích u různých lidí.

Super

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Krásná knížka na volné vyprávění a všímání si drobností. Syn 1,5r takové miluje a tato se mezi ně zařadila.

• , zakoupeno v Booktook.cz

Krásná knížka plná různých situací, co se přes den dělají. Bez textu, kdy si rodiče s dětmi mohou vymýšlet své vlastní příběhy

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

• Moc hezká knížka, dvouleté dítko určitě nadchne
  • , zakoupeno v MegaKnihy.cz

Obrázková knížka, na každé straně se odehrává spousta různých jednoduchých příběhu, o kterých si můžete s dětmi povídat.