Věž úsvitu - Sarah J. Maasová

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Knihy Dobrovský

zatím jsem nestihla číst, tak nemůžu hodnotit, ale je to 6. díl skvělé série, tak snad nezklame

• Best
  • , zakoupeno v Dobré knihy

Dlouho očekávaný díl k sérii, kterou mám doma. Celou sérii jsem přečetl jedním dechem a s touto knihou to bylo stejné.

Produkt nemá žádné parametry.

• Best
  • , zakoupeno v Dobré knihy

• , zakoupeno v MegaKnihy.cz

upoutala mě recenze

• , zakoupeno v Luxor.cz

Tenhle žánr nesedne každému. Za mě skvělé pokračování dobrého příběhu.

• , zakoupeno v Martinus

• Od Sarah J. Maas
  • , zakoupeno v Albatrosmedia.cz

• Samotná kniha sama o sobě má skvělý příběh a je velmi čtivá, už jen aby vyšel poslední díl této série.
    • Knížka přišla s naraženým rožkem, takže je bohužel pokrčený.